| |


בס"ד, יום רביעי י"ז בתשרי תש"פ  16.10.2019
דף הבית מידע למשפחת הנפטר  דינים ומנהגים  הנצחה וזיכרון  בתי עלמין  אודות חברה קדישא ת"א - יפו 
קצת היסטוריה...
אודות חברה קדישא ת"א - יפו
קמחא דפסחא
מועד לכל חי - ביטאון הח"ק
ישובים שבתחום טיפול חברה קדישא
חברי הנהלה ובעלי תפקידים
שירותי החברה קדישא
מוקדי שירות
פניות ציבור
מכרזים
בית העלמין הדרום (חולון - בת ים)
בית העלמין טרומפלדור
בית העלמין העתיק ביפו
בית העלמין ירקון
בית העלמין נחלת יצחק
בית העלמין קרית שאול
חיפוש נפטרים
מועדי הלוויות
יושבים שבעה - ניחום אבלים
נפטרים שמועד אזכרתם חל היום
אישים
עולמות שחרבו - קהילות בשואה
גדולי ישראל
חללי צה"ל והמחתרות
נפגעי פעולות איבה
תפילות (לפי עדות)
תפילות בבית העלמין לפי שם הנפטר
תהילים ומשניות לפי שם הנפטר
הלכות ומנהגי אבלות
חישוב תאריכי אבלות
שאלות ותשובות (שאל את הרב)
מוקדי שירות
הליך סידור הלוויה והקבורה
רכישת מקומות
יצירת מודעת אבל / אזכרה
הקמת מצבה
פסוקים למצבה
סוגי קבורה
אינדקס נותני שירות
מועדי הלוויות

הלוויית קליידר יואל ע"ה
הלוויית גוטמן יצחק ע"ה
הלוויית סילסקי אידית יוספה ע"ה
הלוויית שור עמי בתיה ע"ה
הלוויית פינחסוב אליזבטה ע"ה
הלוויית פוצר צילה ע"ה
הלוויית רטנר רות ע"ה
הלוויית אברהמי אברהם ע"ה
הלוויית ברנבאום רוזה ע"ה
הלוויית טירס מרקוס ע"ה
הלוויית יעקבסקינד זאב ע"ה
הלוויית קופרמן סמי ע"ה
הלוויית גזנאווי נגה נגיבה ע"ה
הלוויית אשל נעמי מוניקה ע"ה
הלוויית דבוש יוסף ע"ה
הלוויית גרינשפן רון רות ע"ה
לרשימה המלאה
דף הבית > הנצחה וזכרון > מועדי הלוויות
מעודכן לשעה:22:34
מועדי הלוויות יום רביעי י"ז בתשרי תש"פ, 16/10/2019
שעת הלוויהשם הנפטרשם האבבית העלמיןמקום מפגשמפהניחום אבלים
17:00 (התקיימה) קליידר יואל אפרים ירקון גאולה
15:30 (התקיימה) גוטמן יצחק אריה ירקון חסד
16:30 (התקיימה) שור עמי בתיה משה הדרום (חולון בת ים) משרדים
15:30 (התקיימה) פינחסוב אליזבטה רפאל הדרום (חולון בת ים) משרדים
18:00 (התקיימה) אברהמי אברהם משה ירקון גאולה
18:30 (התקיימה) ברנבאום רוזה אלכסנדר ירקון חסד
17:30 (התקיימה) טירס מרקוס יוסף ירקון חסד
23:00 דבוש יוסף חמוס קרית שאול משרדים

מועדי הלוויות יום חמישי י"ח בתשרי תש"פ, 17/10/2019
שעת הלוויהשם הנפטרשם האבבית העלמיןמקום מפגשמפהניחום אבלים
10:30 סילסקי אידית יוספה פרידיננד ירקון חסד
11:30 פוצר צילה מאיר קרית שאול משרדים
12:30 רטנר רות זאב ירקון גאולה
12:00 יעקבסקינד זאב יצחק ירקון משרדים
10:30 קופרמן סמי אברהם קרית שאול משרדים
13:30 גזנאווי נגה נגיבה עזרא קרית שאול משרדים
12:30 אשל נעמי מוניקה יחיאל קרית שאול משרדים
11:00 גרינשפן רון רות אברהם הדרום (חולון בת ים) משרדים